12.03.2021

Regał- wyzwanie codziennego dnia

Regał to jeden z najbardziej popularnych elementów wyposażenia wnętrz. Znajdziemy go w salonie, bibliotece, sypialni a nawet kuchni. Ułatwia przechowywanie różnych przedmiotów- książki, ceramikę, pamiątki z podróży lub osobiste drobiazgi.

Jednymi z najciekawszych są regały w stylu industrialnym, które mogą stanowić ciekawy i oryginalny akcent. Możemy je śmiało wkomponować we wnętrza w różnych stylach,- rustykalnym, kolonialnym, skandynawskim oraz loftowym. Głównym materiałem, z którego są wykonane jest chłodny metal, ocieplony naturalnym, olejowanym drewnem. Modnym wykończeniem jest również marmur i granit lub wysokiej jakości płyta imitująca naturalne materiały.

Na zdjęciu: Regał KALOS LIFT 120

Metalowy stelaż daje ogromne możliwości projektowania i tworzenia regałów o różnym kształcie i wielkości, nadając im uniwersalnego charakteru. Ten sam regał będzie dobrze wyglądał w salonie, otulony książkami i bibelotami, tworząc klasyczną biblioteczkę oraz w przestrzeni kuchni, będąc pomocny w przechowywaniu zastawy kuchennej, garnków lub doniczek z ziołami.

Na zdjęciu: Regał DULIT, Regał PULIT
zobacz w naszym sklepie:

Modernistyczne wzory regałów industrialnych charakteryzują się oryginalną formą oraz dowolnie rozmieszczonymi półkami.

Na zdjęciu: Regał VOLCANO, Regał WISO
zobacz w naszym sklepie:

Industrialne regały bardzo dobrze współgrają ze ścianą w ciemniejszym kolorze lub wykończoną surową cegłą albo betonem architektonicznym. Idealnie pasują do nich skórzane elementy- sofy i fotele oraz donice z okazałymi kwiatami.

Oryginalne i minimalistyczne! dzięki metalowej konstrukcji mogą udźwignąć większy ciężar, dzięki czemu są niezwykle funkcjonalnym elementem wyposażenia każdego wnętrza.