04.03.2021

Żyjesz eco, śpij eco!

Coraz częściej zauważamy potrzebę dbania o swoje otoczenie. Coraz bardziej rośnie nasza świadomość, że nie możemy lekceważąco traktować środowiska, ponieważ ma ono znaczący wpływ na nasze zdrowie. Zdrowa żywność, zdrowy styl życia to już nie są puste hasła! Ekologia coraz bardziej i coraz szybciej wkracza do naszego domu i życia.

Jeśli cenisz sobie ekologiczny tryb życia, kupujesz ekologiczną żywność, to dlaczego nie sprawić sobie materaca, który również jest eco.

Czy wiesz, jak wprowadzić eco styl do swojej sypialni?

Godnymi polecenia są  materace WERNIGHT linii eco collection: ECO I oraz ECO II. Dlaczego? Oba posiadają piankę BIO z zawartością olejków roślinnych  z nasion rącznika pospolitego (semen ricini), który już w starożytnym Egipcie był stosowany jako środek uzdrawiający. Olejek ten uszlachetnia materace, będąc  dobroczynnym przekaźnikiem energii dla naszego ciała i ducha, zapewniając nam zdrowy i spokojny sen. Stosowanie olejków roślinnych w piankach BIO daje możliwość zredukowania substancji kopalnianych (ropopochodnych) do niezbędnego minimum.

Na zdjęciu: Materac ECO I, Materac ECO II
zobacz w naszym sklepie:

 

Materace, oprócz pianek BIO, posiadają 7 stref twardości, właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne. Są dwustronne, z opcją stosowania latem i zimą. Dodatkowo ochrania je specjalny pokrowiec ALQUA, wykonany z mocnych włókien, doskonale pochłaniających wilgoć. Pokrowiec dodatkowo wzbogacono substancją, zawierającą mikrokapsułki, w których znajduje się spirulina- ekstrakt z alg morskich. Zawarte w niej witaminy i minerały uwalniane podczas snu, kojąco działają na naszą skórę. Zamek rozdzielny pozwala na zdjęcie pokrowca i wyprania go w pralce w temperaturze 40 stopni.

 

Pamiętaj, że każdego dnia można próbować naprawiać świat! Wystarczy odrobina chęci. Spróbujmy żyć w duchu ekologicznego  stylu, w zgodzie z naturą i samym sobą.